3EZ14D10/TR8
MicrosemiMicrosemi
3EZ14D10/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3EZ14D10/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 14V 3W DO204AL
Foi de date: 3EZ14D10/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3EZ14D10/TR8
Număr parc 3EZ14D10/TR8 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 14V 3W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 109714 pcs Fișa cu date 3EZ14D10/TR8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 14V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 3W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 14V 3W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 10.6V Numărul părții de bază 3EZ14