30KPA144AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30KPA144AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 144V 223.2V P600
Foi de date: 30KPA144AE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30KPA144AE3/TR13
Număr parc 30KPA144AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 144V 223.2V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6173 pcs Fișa cu date 30KPA144AE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 144V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 223.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 160.8V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 135.8A
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază 30KPA144
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
30KPA144A-HRA
30KPA144A-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 144V 223.2V P600
In stoc: 3996 pcs
Descarca: 30KPA144A-HRA.pdf
RFQ
30KPA144
30KPA144
Descriere: TVS DIODE 144V 234.36V P600