2EZ91DE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ91DE3/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2EZ91DE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 91V 2W DO204AL
Foi de date: 2EZ91DE3/TR12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2EZ91DE3/TR12
Număr parc 2EZ91DE3/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 91V 2W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129140 pcs Fișa cu date 2EZ91DE3/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 125 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 2W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 2EZ91DE3/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 91V Descriere extinsă Zener Diode 2W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Configurarea diodelor 500nA @ 69.2V
Descriere DIODE ZENER 91V 2W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA