2EZ9.1D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ9.1D5/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2EZ9.1D5/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 9.1V 2W DO204AL
Foi de date: 2EZ9.1D5/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2EZ9.1D5/TR12
Număr parc 2EZ9.1D5/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 9.1V 2W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 70439 pcs Fișa cu date 2EZ9.1D5/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 2W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 2.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 9.1V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 7V Numărul părții de bază 2EZ9V1
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2EZ9.1D5E3/TR8
2EZ9.1D5E3/TR8
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 9.1V 2W DO204AL
In stoc: 115559 pcs
Descarca: 2EZ9.1D5E3/TR8.pdf
RFQ
2EZ9.1D10E3/TR8
2EZ9.1D10E3/TR8
Producători: Microsemi
In stoc: 127750 pcs
Descarca: 2EZ9.1D10E3/TR8.pdf
RFQ
2EZ9.1D5
2EZ9.1D5