1N5956APE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5956APE3/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5956APE3/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5956APE3/TR8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5956APE3/TR8
Număr parc 1N5956APE3/TR8 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4750 pcs Fișa cu date 1N5956APE3/TR8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 200V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 1200 Ohms descriere detaliata Zener Diode 200V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 152V Numărul părții de bază 1N5956
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5956BP/TR12
1N5956BP/TR12
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL