1N5948APE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5948APE3/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5948APE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5948APE3/TR12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5948APE3/TR12
Număr parc 1N5948APE3/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3235 pcs Fișa cu date 1N5948APE3/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 91V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 200 Ohms descriere detaliata Zener Diode 91V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 69.2V Numărul părții de bază 1N5948
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5948AE3/TR13
1N5948AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 91V 1.5W DO204AL