1N5946AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5946AE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5946AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 75V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5946AE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5946AE3/TR13
Număr parc 1N5946AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 75V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4071 pcs Fișa cu date 1N5946AE3/TR13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 75V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 140 Ohms descriere detaliata Zener Diode 75V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 56V Numărul părții de bază 1N5946
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5945P/TR12
1N5945P/TR12
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
In stoc: 61633 pcs
Descarca: 1N5945P/TR12.pdf
RFQ
1N5945PE3/TR8
1N5945PE3/TR8
Producători: Microsemi