1N5942APE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5942APE3/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5942APE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 51V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5942APE3/TR12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5942APE3/TR12
Număr parc 1N5942APE3/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 51V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 150918 pcs Fișa cu date 1N5942APE3/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 70 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 1.5W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N5942APE3/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 51V Descriere extinsă Zener Diode 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Configurarea diodelor 1µA @ 38.8V
Descriere DIODE ZENER 51V 1.5W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA