1N5933CP/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5933CP/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5933CP/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5933CP/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5933CP/TR8
Număr parc 1N5933CP/TR8 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 60976 pcs Fișa cu date 1N5933CP/TR8.pdf
Tensiune - Izolare 17.5 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 1.5W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N5933CP/TR8
Impedanță (Max) (Zzt) 22V Descriere extinsă Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2% Configurarea diodelor 1µA @ 16.7V
Descriere DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5933CP/TR12
1N5933CP/TR12
Producători: Microsemi Corporation
Descriere: DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
In stoc: 65799 pcs
Descarca: 1N5933CP/TR12.pdf
RFQ
1N5933D
1N5933D
Producători: Microsemi
Descriere: ZENER DIODE
In stoc: 12866 pcs
Descarca: 1N5933D.pdf
RFQ
1N5933C G
1N5933C G
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 22V 1.25W DO204AL
Descarca: 1N5933C G.pdf
1N5933P/TR12
1N5933P/TR12