1N5932AP/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5932AP/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5932AP/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5932AP/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5932AP/TR8
Număr parc 1N5932AP/TR8 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 71251 pcs Fișa cu date 1N5932AP/TR8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 20V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 14 Ohms descriere detaliata Zener Diode 20V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 15.2V Numărul părții de bază 1N5932
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5932BE3/TR13
1N5932BE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL