1N5926CP/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5926CP/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5926CP/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 11V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5926CP/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5926CP/TR8
Număr parc 1N5926CP/TR8 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 11V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 58012 pcs Fișa cu date 1N5926CP/TR8.pdf
Tensiune - Izolare 5.5 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 1.5W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N5926CP/TR8
Impedanță (Max) (Zzt) 11V Descriere extinsă Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±2% Configurarea diodelor 1µA @ 8.4V
Descriere DIODE ZENER 11V 1.5W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA