1N5922AP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5922AP/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5922AP/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5922AP/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5922AP/TR12
Număr parc 1N5922AP/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 70715 pcs Fișa cu date 1N5922AP/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 3 Ohms descriere detaliata Zener Diode 7.5V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 6V Numărul părții de bază 1N5922
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5922AE3/TR13
1N5922AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO204AL
In stoc: 140868 pcs
Descarca: 1N5922AE3/TR13.pdf
RFQ
1N5922A G
1N5922A G
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 7.5V 1.25W DO204AL