1N5918P/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5918P/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5918P/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5918P/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5918P/TR12
Număr parc 1N5918P/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 64370 pcs Fișa cu date 1N5918P/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±20% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 4 Ohms descriere detaliata Zener Diode 5.1V 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 2V Numărul părții de bază 1N5918