1N5917CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5917CE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5917CE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5917CE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5917CE3/TR13
Număr parc 1N5917CE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6264 pcs Fișa cu date 1N5917CE3/TR13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.7V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1.5V Numărul părții de bază 1N5917