1N5916P/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5916P/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5916P/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL
Foi de date: 1N5916P/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 1N5916P/TR8
Număr parc 1N5916P/TR8 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3159 pcs Fișa cu date 1N5916P/TR8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±20% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1.5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 6 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.3V 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V Numărul părții de bază 1N5916