1N5366E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5366E3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 39V 5W T18
Foi de date: 1N5366E3/TR12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5366E3/TR12
Număr parc 1N5366E3/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 39V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48914 pcs Fișa cu date 1N5366E3/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 14 Ohm Tensiune - Defalcare T-18
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 5W Polarizare T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N5366E3/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 39V Descriere extinsă Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Configurarea diodelor 500nA @ 28.1V
Descriere DIODE ZENER 39V 5W T18 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 1A