1N5361CE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5361CE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 27V 5W T18
Foi de date: 1N5361CE3/TR12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5361CE3/TR12
Număr parc 1N5361CE3/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 27V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35136 pcs Fișa cu date 1N5361CE3/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 27V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor T-18
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 27V 5W ±2% Through Hole T-18
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 19.4V Numărul părții de bază 1N5361