1N5353A/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5353A/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 16V 5W T18
Foi de date: 1N5353A/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5353A/TR12
Număr parc 1N5353A/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 16V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 54571 pcs Fișa cu date 1N5353A/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 2.5 Ohm Tensiune - Defalcare T-18
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 5W Polarizare T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N5353A/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 16V Descriere extinsă Zener Diode 5W ±10% Through Hole T-18
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Configurarea diodelor 1µA @ 11.5V
Descriere DIODE ZENER 16V 5W T18 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 1A