1N5350AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5350AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 5W T18
Foi de date: 1N5350AE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5350AE3/TR13
Număr parc 1N5350AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 13V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108612 pcs Fișa cu date 1N5350AE3/TR13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor T-18
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 2.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 13V 5W ±10% Through Hole T-18
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 9.4V Numărul părții de bază 1N5350