1N5346AE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5346AE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 9.1V 5W T18
Foi de date: 1N5346AE3/TR12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5346AE3/TR12
Număr parc 1N5346AE3/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 9.1V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47175 pcs Fișa cu date 1N5346AE3/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 2 Ohm Tensiune - Defalcare T-18
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 5W Polarizare T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N5346AE3/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 9.1V Descriere extinsă Zener Diode 5W ±10% Through Hole T-18
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Configurarea diodelor 7.5µA @ 6.6V
Descriere DIODE ZENER 9.1V 5W T18 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 1A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5346A/TR12
1N5346A/TR12
Producători: Microsemi Corporation
Descriere: DIODE ZENER 9.1V 5W T18
In stoc: 45359 pcs
Descarca: 1N5346A/TR12.pdf
RFQ
1N5346B
1N5346B
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 9.1V 5W AXIAL