1N5344A/TR8
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5344A/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 8.2V 5W T18
Foi de date: 1N5344A/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5344A/TR8
Număr parc 1N5344A/TR8 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 8.2V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 42400 pcs Fișa cu date 1N5344A/TR8.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor T-18
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 1.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 8.2V 5W ±10% Through Hole T-18
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 5.9V Numărul părții de bază 1N5344