1N5340B/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5340B/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 6V 5W T18
Foi de date: 1N5340B/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5340B/TR12
Număr parc 1N5340B/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 6V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 45191 pcs Fișa cu date 1N5340B/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor T-18
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 1 Ohms descriere detaliata Zener Diode 6V 5W ±5% Through Hole T-18
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 3V Numărul părții de bază 1N5340
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5340AE3/TR13
1N5340AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 6V 5W T18
In stoc: 110980 pcs
Descarca: 1N5340AE3/TR13.pdf
RFQ
1N5340B/TR8
1N5340B/TR8
Producători: Microsemi
In stoc: 50195 pcs
Descarca: 1N5340B/TR8.pdf
RFQ
1N5340B
1N5340B
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 6V 5W AXIAL