1N5336/TR12
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5336/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.3V 5W T18
Foi de date: 1N5336/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 1N5336/TR12
Număr parc 1N5336/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 4.3V 5W T18 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6091 pcs Fișa cu date 1N5336/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 1A
Toleranţă ±20% Pachetul dispozitivului furnizor T-18
Serie - Putere - Max 5W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz T-18, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 2 Ohms descriere detaliata Zener Diode 4.3V 5W ±20% Through Hole T-18
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 1V Numărul părții de bază 1N5336