1N5278BDO35TR
MicrosemiMicrosemi
1N5278BDO35TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5278BDO35TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 170V 500MW DO35
Foi de date: 1N5278BDO35TR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N5278BDO35TR
Număr parc 1N5278BDO35TR Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 170V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 44014 pcs Fișa cu date 1N5278BDO35TR.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 170V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW