1N5274BDO35E3
MicrosemiMicrosemi
1N5274BDO35E3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5274BDO35E3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 130V 500MW DO35
Foi de date: 1N5274BDO35E3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5274BDO35E3
Număr parc 1N5274BDO35E3 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 130V 500MW DO35 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6698 pcs Fișa cu date 1N5274BDO35E3.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 130V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-35
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AH, DO-35, Axial
Alte nume 1N5274BDO35E3MSTR Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 1100 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 130V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 99V
Numărul părții de bază 1N5274
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5275B BK
1N5275B BK
Producători: Central Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 140V 500MW DO35
In stoc: 299827 pcs
Descarca: 1N5275B BK.pdf
RFQ
1N5275A
1N5275A
Producători: Microsemi
Descriere: ZENER DIODE
In stoc: 31562 pcs
Descarca: 1N5275A.pdf
RFQ
Descriere: DIODE ZENER 130V 500MW DO35