1N4760APE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N4760APE3/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N4760APE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 68V 1W DO204AL
Foi de date: 1N4760APE3/TR12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N4760APE3/TR12
Număr parc 1N4760APE3/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 68V 1W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122535 pcs Fișa cu date 1N4760APE3/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 150 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 1W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N4760APE3/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 68V Descriere extinsă Zener Diode 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Configurarea diodelor 5µA @ 51.7V
Descriere DIODE ZENER 68V 1W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA