1N4743APE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N4743APE3/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N4743APE3/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
Foi de date: 1N4743APE3/TR12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N4743APE3/TR12
Număr parc 1N4743APE3/TR12 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 13V 1W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 158098 pcs Fișa cu date 1N4743APE3/TR12.pdf
Tensiune - Izolare 10 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 1W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1N4743APE3/TR12
Impedanță (Max) (Zzt) 13V Descriere extinsă Zener Diode 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Configurarea diodelor 5µA @ 9.9V
Descriere DIODE ZENER 13V 1W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N4743A_S00Z
1N4743A_S00Z
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 13V 1W 5% DO-41