1N4736P/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N4736P/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N4736P/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.8V 1W DO204AL
Foi de date: 1N4736P/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1N4736P/TR12
Număr parc 1N4736P/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 6.8V 1W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 66847 pcs Fișa cu date 1N4736P/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 1W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 3.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 6.8V 1W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 4V Numărul părții de bază 1N4736
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N4736G R0G
1N4736G R0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 6.8V 1W DO204AL
In stoc: 2344552 pcs
Descarca: 1N4736G R0G.pdf
RFQ
1N4737 G
1N4737 G
Producători: Microsemi Corporation
Descriere: DIODE ZENER 7.5V 1W DO204AL