15KPA260AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA260AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 260V 416.7V P600
Foi de date: 15KPA260AE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA260AE3/TR13
Număr parc 15KPA260AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 260V 416.7V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10115 pcs Fișa cu date 15KPA260AE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 260V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 416.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 290.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 36.2A
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază 15KPA260
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
15KPA260CA-HR
15KPA260CA-HR
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 260VWM 416.7VC AXIAL
In stoc: 4933 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA260CA
15KPA260CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 260V 416.7V P600
In stoc: 13194 pcs
Descarca: 15KPA260CA.pdf
RFQ
15KPA260
15KPA260
Descriere: TVS DIODE 260V 437.54V P600
Descarca: 15KPA260.pdf
15KPA260ATR
15KPA260ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: 15KPA260ATR.pdf
15KPA260A
15KPA260A