M29F400BT55N6E
Micron TechnologyMicron Technology
M29F400BT55N6E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M29F400BT55N6E
Producator / Marca: Micron Technology
Descrierea produsului IC FLASH 4M PARALLEL 48TSOP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
576 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M29F400BT55N6E
Număr parc M29F400BT55N6E Producător Micron Technology
Descriere IC FLASH 4M PARALLEL 48TSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12766 pcs Fișa cu date
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie FLASH - NOR Pachetul dispozitivului furnizor 48-TSOP
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)