SMCJ1.5KE480A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ1.5KE480A-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului TVS DIODE 408V 658V DO214AB
Foi de date: SMCJ1.5KE480A-TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ1.5KE480A-TP
Număr parc SMCJ1.5KE480A-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere TVS DIODE 408V 658V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 246970 pcs Fișa cu date SMCJ1.5KE480A-TP.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 408V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 658V
Tensiune - Defalcare (Min) 456V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMC)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.3A Capacitate @ Frecventa -