MD50S16M4-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD50S16M4-BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MD50S16M4-BP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului BRIDGE RECT 50A 1600V M4 PACK
Foi de date: MD50S16M4-BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MD50S16M4-BP
Număr parc MD50S16M4-BP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere BRIDGE RECT 50A 1600V M4 PACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2461 pcs Fișa cu date MD50S16M4-BP.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) 1.6kV Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.7V @ 150A
Tehnologie Standard Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Alte nume MD50S16M4-BPMS Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Three Phase
descriere detaliata Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 1600V
Curent - Mediu rectificat (Io) 50A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3N248
3N248
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: RECTIFIER BRIDGE 200V 1.5A KBPM
In stoc: 3756 pcs
Descarca: 3N248.pdf
RFQ
MD5179
MD5179
Producători: Central Semiconductor
Descriere: TRANS 2NPN 50MA 12V TO78-6