GBU15K-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU15K-BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GBU15K-BP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului BRIDGE RECTIFIER 15A 800V GBU
Foi de date: GBU15K-BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GBU15K-BP
Număr parc GBU15K-BP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere BRIDGE RECTIFIER 15A 800V GBU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64496 pcs Fișa cu date GBU15K-BP.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) 800V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 7.5A
Tehnologie Standard Pachetul dispozitivului furnizor GBU
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SIP, GBU Alte nume GBU15K-BPMS
GBU15KBP
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Single Phase descriere detaliata Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole GBU
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 800V Curent - Mediu rectificat (Io) 15A
Numărul părții de bază GBU15
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GBU15D-BP
GBU15D-BP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: BRIDGE RECTIFIER 15A 200V GBU
In stoc: 61337 pcs
Descarca: GBU15D-BP.pdf
RFQ
GBU15L05HD2G
GBU15L05HD2G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: BRIDGE RECT 1PHASE 600V 15A GBU
In stoc: 50804 pcs
Descarca: GBU15L05HD2G.pdf
RFQ
GBU15J
GBU15J
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE BRIDGE 600V 15A GBU