GBU10B-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU10B-BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GBU10B-BP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului BRIDGE RECTIFIER 10A 100V GBU
Foi de date: GBU10B-BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GBU10B-BP
Număr parc GBU10B-BP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere BRIDGE RECTIFIER 10A 100V GBU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67338 pcs Fișa cu date GBU10B-BP.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) 100V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 5A
Tehnologie Standard Pachetul dispozitivului furnizor GBU
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 4-SIP, GBU Alte nume GBU10B-BPMS
GBU10BBP
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Single Phase descriere detaliata Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole GBU
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 10A
Numărul părții de bază GBU10
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GBU10B
GBU10B
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE BRIDGE 100V 10A GBU
In stoc: 112778 pcs
Descarca: GBU10B.pdf
RFQ
GBU10A-BP
GBU10A-BP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: BRIDGE RECTIFIER 10A 50V GBU
In stoc: 74527 pcs
Descarca: GBU10A-BP.pdf
RFQ
GBU10J
GBU10J
Descriere: DIODE BRIDGE 600V 10A GBU
Descarca: GBU10J.pdf
GBU10A
GBU10A
Descriere: DIODE BRIDGE 50V 10A GBU
Descarca: GBU10A.pdf
GBU10G
GBU10G
Descriere: DIODE BRIDGE 400V 10A GBU