BZT52C6V2-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZT52C6V2-TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C6V2-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C6V2-TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C6V2-TP
Număr parc BZT52C6V2-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2869804 pcs Fișa cu date BZT52C6V2-TP.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume BZT52C6V2-TP-ND
BZT52C6V2-TPMSTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 6.2V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 4V