BZT52B3V6-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52B3V6-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123
Foi de date: BZT52B3V6-TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52B3V6-TP
Număr parc BZT52B3V6-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2216770 pcs Fișa cu date BZT52B3V6-TP.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 410mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 95 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 3.6V 410mW ±2% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 15µA @ 1V