1N5395-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1N5395-TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5395-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului DIODE GPP 1.5A DO-15
Foi de date: 1N5395-TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5395-TP
Număr parc 1N5395-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere DIODE GPP 1.5A DO-15 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3026 pcs Fișa cu date 1N5395-TP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 40V Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 400V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-15 Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - Pachet / Caz DO-204AC, DO-15, Axial
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 400V 1.5A Through Hole DO-15
Curent - Mediu rectificat (Io) 1.5A Capacitate @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz