1.5KE82CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE82CA-TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE82CA-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului TVS DIODE 70.1V 113V DO201AE
Foi de date: 1.5KE82CA-TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE82CA-TP
Număr parc 1.5KE82CA-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere TVS DIODE 70.1V 113V DO201AE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 497972 pcs Fișa cu date 1.5KE82CA-TP.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 70.1V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Tensiune - Defalcare (Min) 77.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-201AE Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-201AE, Axial
Alte nume 1.5KE82CA-TPMSTR Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Numărul părții de bază 1.5KE Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1.5KE82CAHE3_A/D
1.5KE82CAHE3_A/D
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 70.1V 113V 1.5KE
In stoc: 216741 pcs
Descarca: 1.5KE82CAHE3_A/D.pdf
RFQ
1.5KE82CA-B
1.5KE82CA-B
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 70.1V 113V DO201