1.5KE51A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE51A-TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE51A-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201AE
Foi de date: 1.5KE51A-TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE51A-TP
Număr parc 1.5KE51A-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201AE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513675 pcs Fișa cu date 1.5KE51A-TP.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 43.6V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 70.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 48.5V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-201AE
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-201AE, Axial Alte nume 1.5KE51A-TPMSTR
15KE51ATP
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) - Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază 1.5KE Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1.5KE51A-T
1.5KE51A-T
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 43.6V 70.1V DO201
In stoc: 335471 pcs
Descarca: 1.5KE51A-T.pdf
RFQ
1.5KE51AHE3_A/C
1.5KE51AHE3_A/C
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 43.6V 70.1V 1.5KE