1.5KE33CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE33CA-TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE33CA-TP
Producator / Marca: Micro Commercial Components (MCC)
Descrierea produsului TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201AE
Foi de date: 1.5KE33CA-TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE33CA-TP
Număr parc 1.5KE33CA-TP Producător Micro Commercial Components (MCC)
Descriere TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201AE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183394 pcs Fișa cu date 1.5KE33CA-TP.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28.2V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-201AE Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-201AE, Axial
Alte nume 1.5KE33CA-TPMSCT Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)