VN10KN3-G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VN10KN3-G
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
Foi de date: VN10KN3-G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VN10KN3-G
Număr parc VN10KN3-G Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 189546 pcs Fișa cu date VN10KN3-G.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-92-3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1W (Tc) ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 60pF @ 25V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 60V
descriere detaliata N-Channel 60V 310mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 310mA (Tj)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
VN101501
VN101501
Producători: Cherry Switches (ZF Electronics)
Descriere: SENSOR HALL DIGITAL PC PIN
In stoc: 11407 pcs
Descarca: VN101501.pdf
RFQ
VN10KN3-G-P013
VN10KN3-G-P013
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
In stoc: 215782 pcs
Descarca: VN10KN3-G-P013.pdf
RFQ
Descriere: SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Descarca: VN101504.pdf
VN10KN3-G-P014
VN10KN3-G-P014