TSXPC860SRVZQU66D
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TSXPC860SRVZQU66D
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MPU POWERPC 66MHZ 357BGA
Foi de date: TSXPC860SRVZQU66D.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TSXPC860SRVZQU66D
Număr parc TSXPC860SRVZQU66D Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MPU POWERPC 66MHZ 357BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6264 pcs Fișa cu date TSXPC860SRVZQU66D.pdf
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 357-PBGA (25x25) Viteză 66MHz
Serie - Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 357-BBGA
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TC) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata PowerPC Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25)