TC1301A-DFAVUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1301A-DFAVUA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC1301A-DFAVUA
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LIN 3V/2.8V/2.63V 8MSOP
Foi de date: 1.TC1301A-DFAVUA.pdf2.TC1301A-DFAVUA.pdf3.TC1301A-DFAVUA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC1301A-DFAVUA
Număr parc TC1301A-DFAVUA Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LIN 3V/2.8V/2.63V 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dropout de tensiune (Max) 0.18V @ 300mA, 0.25V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3V, 2.8V, 2.63V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 58dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3V, 2.8V, 2.63V (Reset) 300mA, 150mA 8-MSOP
Curent - Quiescent (Iq) 180µA Curent - ieșire 300mA, 150mA