TC1300R-2.85VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1300R-2.85VUA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC1300R-2.85VUA
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.85V 300MA 8MSOP
Foi de date: TC1300R-2.85VUA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC1300R-2.85VUA
Număr parc TC1300R-2.85VUA Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.85V 300MA 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127335 pcs Fișa cu date TC1300R-2.85VUA.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.39V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.85V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume TC1300R2.85VUA Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA 8-MSOP Curent - Quiescent (Iq) 160µA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Enable, Reset