TC1264-2.5VEBTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC1264-2.5VEBTR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 800MA 3DDPAK
Foi de date: 1.TC1264-2.5VEBTR.pdf2.TC1264-2.5VEBTR.pdf3.TC1264-2.5VEBTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC1264-2.5VEBTR
Număr parc TC1264-2.5VEBTR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 800MA 3DDPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dropout de tensiune (Max) 1.4V @ 800mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 3-DDPAK Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 64dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume TC12642.5VEBTR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA 3-DDPAK Curent - Quiescent (Iq) 130µA
Curent - ieșire 800mA Caracteristici de control -