TC1073-2.8VCH713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1073-2.8VCH713 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC1073-2.8VCH713
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-6
Foi de date: 1.TC1073-2.8VCH713.pdf2.TC1073-2.8VCH713.pdf3.TC1073-2.8VCH713.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC1073-2.8VCH713
Număr parc TC1073-2.8VCH713 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dropout de tensiune (Max) 0.25V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 PSRR 64dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume TC10732.8VCH713 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 100mA SOT-23-6 Curent - Quiescent (Iq) 80µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control Enable