TC1016-2.8VLTTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1016-2.8VLTTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC1016-2.8VLTTR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.8V 80MA SC70-5
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC1016-2.8VLTTR
Număr parc TC1016-2.8VLTTR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.8V 80MA SC70-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 80mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 58dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume TC10162.8VLTTR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 80mA SC-70-5 Curent - Quiescent (Iq) 90µA
Curent - ieșire 80mA Caracteristici de control Enable