TC1015-2.7VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1015-2.7VCT713 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TC1015-2.7VCT713
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.7V 100MA SOT23-5
Foi de date: 1.TC1015-2.7VCT713.pdf2.TC1015-2.7VCT713.pdf3.TC1015-2.7VCT713.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TC1015-2.7VCT713
Număr parc TC1015-2.7VCT713 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.7V 100MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Dropout de tensiune (Max) 0.25V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)