SY10EL38LZG-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SY10EL38LZG-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC CLK GEN /2 /4/6 3.3/5V 20SOIC
Foi de date: SY10EL38LZG-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SY10EL38LZG-TR
Număr parc SY10EL38LZG-TR Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 28882 pcs Fișa cu date SY10EL38LZG-TR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.8 V Tip Clock Generator
Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC Serie 10EL, Precision Edge®
Raport - intrare: ieșire 1:5 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PLL No
producție Clock Alte nume SY10EL38LZG TR
SY10EL38LZG TR-ND
SY10EL38LZGTR
SY10EL38LZGTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare ECL, PECL
Frecvență - Max 1GHz Divider / Multiplicator Yes/No