SST26VF032BAT-104I/SM
Prezentarea produsului
Număr parc: SST26VF032BAT-104I/SM
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ
Foi de date: SST26VF032BAT-104I/SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SST26VF032BAT-104I/SM
Număr parc SST26VF032BAT-104I/SM Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 59704 pcs Fișa cu date SST26VF032BAT-104I/SM.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 1.5ms Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIJ
Serie SST26 SQI® ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 32Mb (4M x 8)
Interfața de memorie SPI - Quad I/O Formatul memoriei FLASH
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIJ
Frecvența ceasului 104MHz Numărul părții de bază SST26VF032